Pierwsza miłość

piątek, 27 kwietnia 2012

Streszczenia odcinków


Pierwsza miłość (odcinek: 1509)
Karol jest zmartwiony stanem zdrowia Grażyny. Sabina przestała wierzyć, że jej matka wyzdrowieje. Karol kontaktuje się z adwokatem, Igorem, aby pomógł mu uzyskać przepustkę z więzienia z powodu operacji żony. Rodzina i przyjaciele Huberta uczestniczą w uroczystościach pogrzebowych. Przychodzi także Anna, przekonana przez Pawła. Rysiek ma wyrzuty sumienia, że okłamał Wiktorię w sprawie Agnieszki. Zaczyna rozumieć, że wciąż coś czuje do byłej dziewczyny.


Pierwsza miłość (odcinek: 1510)
Mikser przypadkowo spotyka Patrycję w centrum handlowym. Dziewczyna szuka sponsora. Mikser jest zawiedziony i zaniepokojony. Wiktoria nie zamierza wybaczyć Ryśkowi ostatniej zniewagi. Podczas gdy mężczyzna boryka się z problemami sercowymi, złodzieje okradają kolejne gospodarstwa w Wadlewie.


Pierwsza miłość (odcinek: 1511)
Paweł zastanawia się, czy powinien pomóc Marysi w ucieczce z kraju. Chce ochronić ją i dziecko przed atakiem Schmidta, ale jednocześnie obawia się utraty kontaktu z córką. Radek przeszukuje rzeczy Patrycji. Wśród nich znajduje markowe ciuchy. Zaczyna wierzyć Mikserowi, który twierdzi, że Patrycja jest "galerianką". Anna wpada na pomysł, jak rozwiązać problemy finansowe Hana. Zdobywa inwestora, który może sfinansować szkołę. Aneta prosi Andrzeja, by pomógł jej w sprawie Rajmunda.


Pierwsza miłość (odcinek: 1512)
Aneta ukrywa przed Markiem, że jej syn wrócił do Wrocławia i jest z nią w stałym kontakcie. Stefani wprowadza radykalne zmiany w szkole Hana. Mirka i Patrycja idą razem na imprezę. Poznają dwóch mężczyzn, Natana i Bola, którzy wywierają na nich pozytywne wrażenie. Paweł zdobywa fałszywe paszporty, by umożliwić Marysi ucieczkę z kraju.
Pierwsza miłość (odcinek: 1513)
Grażyna przechodzi kolejną operację. Karol ją odwiedza. Okazuje się, że wizyta w szpitalu to jedynie część misternego planu, który ma mu umożliwić ucieczkę z kraju. Śmiałek jest zniecierpliwiony bezczynnością policji i postanawia sam rozprawić się ze złodziejami zwierząt w Wadlewie. Agnieszka oskarża Wojtka o kradzież, chociaż nie ma żadnych dowodów. Sprzątając mieszkanie, Marysia znajduje amatorskie nagranie wideo, zatytułowane przez Huberta "Rodzinka". Rysiek wyznaje Agnieszce, że nadal coś do niej czuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania !